Praca przy produkcji wysokiej jakości drzwi | nawet 5300 zł NA RĘKĘ

  • Dobrzeń Wielki, opolskie pow. opolski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Poszukujemy pracowników dla renomowanego producenta drzwi technicznych, drzwi drewnianych, drzwi i ścianek z profili stalowych oraz aluminiowych, bram przeciwpożarowych, a także drzwi dla budownictwa mieszkaniowego.

Wynagrodzenie: 29-35,70 zł brutto / godzina (w zależności od doświadczenia)

Lokalizacja: Dobrzeń Wielki

Rodzaj zatrudnienia: umowa o prace tymczasową

Brzmi interesująco? Aplikuj już teraz, by mieć pewność, że nie przegapisz swojej szansy! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby przekazać szczegółowe informacje.

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Obsługa ręcznej spawarki, szlifierki, wiertarki, wkrętarki
  • Montaż elementów
  • Wytwarzanie produktów zgodnie z zatwierdzonymi harmonogramami i standardami jakości
  • Praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Minimalne doświadczenie (na jednym ze stanowisk)
  • Znajomość metod spawania MIG, MAG (na jednym ze stanowisk)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Zarobki nawet do 5300 zł NA RĘKĘ!
  • Premie za frekwencję (do 15% stawki podstawowej)
  • Godziny gwarantowane umową
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Karta Multisport
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Administratorem danych osobowych jest OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Kobierzyce Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, NIP: 7542855687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. 55-040 Kobierzyce Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, NIP: 7542855687 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)